Beza Projekt

Beza Projekt to awangardowa pracownia wzornictwa założona przez Annę Łoskiewicz-Zakrzewską i Zofię Strumiłło-Sukiennik, projektantki mebli, przedmiotów codziennego użytku i instalacji artystycznych. Beza Projekt zajmuje się projektowaniem produktu od koncepcji, aż po finalny przedmiot. Istotą działalności pracowni jest ścisła współpraca z technologami i rzemieślnikami. Wspólnie ze świetnymi polskimi podwykonawcami udało się projektantkom z sukcesem wyprodukować kilka tysięcy sztuk zestawów Mleko i Miód na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach Polskiej Prezydencji w EU. Beza ponadto projektuje wnętrza, (wprowadzając autorskie meble i rozwiązania), elementy małej architektury, systemy wystawiennicze, oraz meble do przestrzeni publicznych. 

W portfolio Ani i Zofii znajdują się realizacje odważnych, niestandardowych projektów, w których często sięgają po najnowsze technologie i materiały. Dzięki zgranemu zespołowi, z którym pracują, oraz sprawdzonym podwykonawcom, wprowadzają na rynek niepowtarzalne produkty. 

Beza Projekt została uhonorowana nagrodami, takimi jak: Kreator Roku 2013 magazynu Design Alive, Make me! Łódź Design Festival 2013, MUST HAVE! Łódź Design Festival 2013. AMORIM i Domaine the Boisbuchet 2012 i nagrodą Złotego Orła 2011. W naszych wnętrzach można podziwiać zaprojektowane przez Bezę stoliki z marmuru oraz ręcznie barwione koce i poduchy.

Ania mieszka w Śródmieściu, a Zosia na Woli.