Warszawa

autumn illustration

Jesień

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej ‘Warszawska Jesień’ to jedna z najsłynniejszych imprez muzycznych naszego miasta, ale nie jedyna w tym sezonie. Warszawa o tej porze roku ma wyjątkowo bogatą ofertę kulturalną.

autumn illustration
spring illustration

Wiosna

Warszawa jest z natury pełna zieleni. Kiedy po zimie pojawiają się pierwsze liście i kwiaty, odczuwa się, że to miasto znów jest sobą! Wiosna wyzwala też niesamowitą energię w ludziach.

spring illustration
summer illustration

Lato

Uwielbiamy lato w naszym mieście! Korki samochodowe znikają, a ulice zaczynają roić się od rowerzystów. Życie z impetem przenosi się na zewnątrz. Przed lokalami wyrastają stoliki, by goście w ogródkach mogli korzystać z letniej aury.

Uwielbiamy lato w naszym mieście! Korki samochodowe znikają, a ulice zaczynają roić się od rowerzystów. Życie z impetem przenosi się na zewnątrz. Przed lokalami wyrastają stoliki, by goście w ogródkach mogli korzystać z letniej aury. Nocne życie stolicy latem koncentruje się głównie nad Wisłą. Organizatorzy prześcigają się w propozycjach atrakcji kulturalnych – pikniki, letnie kina, koncerty i przedstawienia na otwartym powietrzu to tylko niektóre z nich. Także i my - z okazji urodzin Mamastudio - w ostatnią sobotę czerwca organizujemy doroczny piknik.

summer illustration
winter illustration

Zima

Zimą w Warszawie potrafi być naprawdę zimno, czasami pada też śnieg i jest ślisko. Nie jest to przeszkodą dla ludzi o gorących sercach. My tacy jesteśmy i bardzo lubimy się bawić w tym okresie w gronie bliskich i rodziny.

winter illustration