Mamastudio

Magda Ponagajbo, Michał Pawlik i Piotrek Ręczajski. Partnerzy w Mamastudio a obecnie także pomysłodawcy i właściciele Autora. 

Mamastudio to jedno z pierwszych niezależnych warszawskich studiów projektowych. 14 lat temu gdy zaczynali działalność w piwnicy na warszawskim Żoliborzu, uważali że projektowanie graficzne jest misją. Chcieli zapanować nad zalewem brzydoty jaka zalała Polskę po okresie transformacji. Cykliczną imprezą z okazji urodzin Mamastudio zapoczątkowało falę pikników, które na stałe wpisały się w letni krajobraz Warszawy. Obecnie Studio koncentruje się na komunikacji wizualnej marek (firm, miejsc, produktów, organizacji oraz osób).

Projekty Mamastudio uwzględniają rodzime wpływy, warszawskie korzenie oraz najnowsze światowe trendy w projektowaniu graficznym. Otwarte głowy i oczy, umiejętność strategicznego myślenia, a także wnikliwe spojrzenie na aktualne kody i mody panujące w świecie kultury i biznesu sprawiają, że od ponad dekady Mamastudio wyznacza trendy w projektowaniu komunikacji wizualnej. Dowodem tego są krajowe i międzynarodowe publikacje oraz nagrody (m.in. Kreatura 2010, Red Dot Design Award 2011, Wolda 2011, Best Brand Awards Europe&Russia 2013).

Mamastudio aktywnie angażuje się w działalność edukacyjną m. in. prowadząc wykłady w Szkole Strategii Marki SAR oraz wcześniej w Katedrze Mody ASP. Wspólnicy Mamastudio to współzałożyciele oraz członkowie Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej STGU oraz Klubu Brand Design (KBD). Wśród klientów Mamastudio znalazły się takie instytucje, jak Ministerstwo Gospodarki, NBP, Centrum Nauki Kopernik, Instytut Adama Mickiewicza, MTV, Canal+, Radio Zet, Zelmer, Carlsberg.  

Magda mieszka na Żoliborzu, Michał na Mokotowie a Piotr na Ochocie.Siedziba

Mamastudio znajduje się w tej samej kamienicy co Autor Rooms, na piątym piętrze.